HakkımızdaArabaBul.com;  0 km ve 2. el otomobil satın almak ve otomobillerini satmak isteyenler için bugüne kadar hiç sunulmamış bir online ortam sunmak amacıyla kurulmuştur.

ArabaBul.com, hem  Bireysel Kullanıcıların,   hem de  Distribütör, Yetkili Satıcı, Galeri, Filo ve Operasyonel Kiralama, Banka ve Tüketici Finansmanı, Sigorta ve Aksesuar   şirketlerinin ihtiyaçlarına dijital ürünler ile cevap vermeyi hedeflemektedir.

ArabaBul.com, birbirinden farklı ihtiyaçlara cevap veren arama motorları sayesinde isteğinize uygun kriterleri girerek  0 km ve/veya 2. el   otomobilleri kolaylıka bulabilmeniz için tasarlanmıştır. ArabaBUl.com kullanıcı dostu yapısıyla kriterlerinize göre belirlediğiniz  otomobilleri birbirleriyle karşılaştırarak   en uygun ve doğru aracı seçmenize yardımcı olur.

Aradığınız aracı sadece bulmakla kalmayıp, seçtiğiniz  0 km araçlar   için  Test Sürüşü   talep edebilir,  Fiyat Teklifi   isteyebilir ve  Servis Randevusu   talep edebilirsiniz. ArabaBul.com, bulunduğuz şehirde satın almak istediğiniz markaya hizmet veren  Yetkili Satıcının/Servisi size ulaşmasını   sağlayacaktır.

Sadece otomobil satın almak amacıyla değil,  aracınızı satmak istediğinizde  de ArabaBul.com’u kullanabilirsiniz. Sistem, aracınızı farklı kriterlerde detaylı olarak satışa hazırlayarak  ücretsiz ve/veya diğer ilanlardan farklılaştırarak ilan vermenizi  sağlayacak ve satışının hızla yapılmasını sağlayacak yapıda tasarlanmıştır. 

Satış Sonrası Hizmetleri  için de ArabaBul.com’dan yararlanabilirsiniz. Aracınızın bakım-onarımı için  Servis Randevusu   talep etmek için sadece bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. ArabaBul.com, bulunduğuz şehirde aracınıza hizmet veren  Yetkili Servisin size ulaşmasını sağlayacaktır.

Bu hizmetlerin yanısıra yine  online olarak Araç Kredisi’ne Başvurabilir, Kasko Teklifi İsteyebilir, Aksesuar Seçeneklerini İnceleyebilirsiniz.  Veya bulunduğunuz ile ve markaya göre  Yetkili Satıcı ve Servis’lerin iletişim bilgilerine  de ulaşabilirsiniz. 


 
Bizi Takip Edin  facebook
Copyright ©2012 ArabaBul.com. Her hakkı saklıdır.  Kullanım Sözleşmesi  Gizlilik Politikası